Family Challenge

Straszyn

66 200

Status: Wniosek złożony

Fundacja Family Challenge planuje cykl imprez sportowo-rekreacyjno-edukacyjnych skierowanych do rodzin, które chcą postawić na rodzinną integrację, w ciekawy i aktywny sposób spędzać czas oraz budować więzi rodzinne oparte na wspólnej zabawie i aktywności.

Dla rodziców projekt jest okazją do lepszego poznania się z dziećmi, aktywnej i wspólnej zabawy oraz budowania pozytywnych wzorców i autorytetów. Dla dzieci to ciekawa forma spędzenia czasu wolnego, okazja do odnalezienia zainteresowań i poznania swoich talentów, otwarcia się na rodziców. Dla rodzin to doskonała szansa na budowanie zgranego zespołu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Projeket Family Challenge ma zasięg ogólnopolski. W tej edycji planowana jest organizacja wydarzeń w 6 miastach Polski: Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Białystok, Wrocław. Każda edycja Family Challenge to dwie strefy:

• sportowo-rekreacyjna oparta na biegu na orientację – niezależnie od wieku, umiejętności i sprawności fizycznej każdy ma szansę stanąć na starcie i spróbować swoich sił, a sama rywalizacja nie jest najważniejsza – liczy się wspólne pokonanie
trasy, współpraca, integracja i dobra zabawa,

• zabawy i edukacji – zlokalizowane w centrum imprezy stanowiska, gdzie zabawa łączy się z elementami edukacji, przeznaczone głównie dla dzieci, choć angażować będzie też całe rodziny.

Podobne inicjatywy

fot. GSP RP

Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa na morzu

Katowice

Status: Zrealizowane

65 000 zł
256