Klub Malucha „Widzi Misie”

Mogilno

54 540

Status: Wniosek złożony

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Promyk Nadziei" Żabienko - chce zorganizować cykl spotkań, których celem będzie łączenie zabawy i nauki oraz integracja międzypokoleniowa i sąsiedzka. Zaprezentują nowe zabawy i aktywne formy spędzania wolnego czasu z dziećmi, a także będą promować zdrowy tryb życia i bezpieczeństwo.

Odpowiadając na potrzeby lokalnego społeczeństwa tworzymy projekt skierowany do dzieci w wieku 3–6 lat oraz ich rodziców.  Po przez 10 spotkań (2 spotkania w miesiącu) o różnej tematyce, w różnych miejscach, z różnymi prowadzącymi chcemy pokazać rodzicom i dzieciom, że komórka czy tablet nie są najlepsza formą spędzania wolnego czasu z dziećmi. Zaprezentujemy nowe zabawy, formy aktywności i rekreacji, będziemy promować zdrowy tryb życia i bezpieczeństwo. Celem ma być łączenie zabawy i nauki oraz integracja międzypokoleniowa i sąsiedzka. Większość zadań zostanie przeprowadzonych nieodpłatnie. 

W ramach promocji przygotowany zostanie profil na FB Klubu, a bieżące informacje pojawią się także w miejscowych mediach. Wszystkie spotkania zostaną uwiecznione na zdjęciach i filmach, tak aby uczestnicy otrzymali teledysk i wspomnienia zostały na dłużej. Zakończeniem tego cyklu będą powstałe dwa place zabaw oraz dyplomy i misie dla uczestników.

 

Podobne inicjatywy

fot. GSP RP

Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa na morzu

Katowice

Status: Zrealizowane

65 000 zł
345