Bieg przeszkodowy pod nazwą WOLFRACE

TRZCIANKA

23 530

Status: Wniosek złożony

STOWARZYSZENIE SPORT EVENTS TRZCIANKA - organizuje bieg przeszkodowy pod nazwą WOLFRACE, chce by rodziny z dziećmi spędziły dzień w ruchu na świeżym powietrzu. 

Każdy z Nas wie, że ruch to zdrowie, a szczególnie ruch na świeżym powietrzu. Zgodnie z powyższym, w celu aktywnego spędzania czasu w dniu 25.08.2018 r. odbędzie się w Trzciance bieg przeszkodowy pod nazwą WOLFRACE. Chcemy, by ten dzień był świętem również dla rodzin z dziećmi. W czasie, gdy uczestnicy biegu głównego będą odbierać swoje trofea za przekroczenie mety, do startu będą się przygotowywać - ich znajomi i rodziny z dziećmi, którzy będą mogli nie tylko im towarzyszyć, ale i sami wystartować w biegu na dystansie około 2 km, którego meta będzie dokładnie w tym samym miejscu, co dla dorosłych biegaczy. Powinno to być dodatkową atrakcją i możliwością poczucia się jak dorośli sportowcy. Nasze Stowarzyszenie na co dzień promuje aktywność ruchową, więc chcemy i naszym celem jest to, aby coraz więcej rodzin wyszło z domu. Chcemy by rodzice z dziećmi, poprzez wspólny udział w biegu, mogli razem spędzić czas, pogłębić relację rodzic-dziecko, ale przede wszystkim wzmocnić potrzebę ruchu i aktywności fizycznej, która wzmocni ich kondycję, doda energii i wpłynie pozytywnie na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Pozyskane środki finansowe wykorzystane będą do organizacji biegu i budowy toru przeszkód. 
Wspierać nas będzie Miasto i Gmina Trzcianka, Starostwo Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, Firma VEOLIA, posiadamy wkład własny. Jesteśmy w trakcie rozmów z lokalnymi firmami.

Podobne inicjatywy

fot. GSP RP

Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa na morzu

Katowice

Status: Zrealizowane

65 000 zł
256